رستوران پلنت یوکا (Planet Yucca)

پلنت یوکا
اطلاعات رستوران پلنت یوکا
شهر کوش آداسی
تلفن 69 07 612 256 90+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه - کوش آداسی
آدرس انگلیسی Camikebir Mahallesi, Sağlık Caddesi No 65, 09400 Kuşadası/Aydın, Turkey

توضیحات رستوران پلنت یوکا کوش آداسی

رستوران پرطرفدار و معروف پلنت یوکا کوش آداسی

رستوران های بسیاری در کوش آداسی وجود دارد که بسیار محبوب و معروف میباشند و در تور ارزان کوش آداسی باید حتما سری به آنها زد. در این میان نام رستوران پلنت یوکا هم به چشم میخورد. 

پلنت یوکا رستورانی محبوب در مرکز شهر است که با داشتن فضایی شاد و صمیمی، توریست های بسیاری را جذب خود میکند. 

موسیقی زنده در این رستوران همیشه برپا است و با ایجاد فضایی شاد و پر شور، باعث شده افراد بسیاری برای داشتن ساعاتی خوش در کنار عزیزانشان این رستوران را برای غذا خوردن انتخاب کنند. 

میز و صندلی های این رستوران در دو فضای باز و سرپوشیده چیده شده اند که به شما این امکان را میدهد تا هرجا که مایل بودید بنشینید. مدیریت رستوران پلنت یوکا این امکان را برای شما فراهم کرده است تا از قبل میزتان را رزرو کنید. حتی برای مراسم ها - جشن - مهمانی و دورهمی هایتان شما را همراهی میکند و با بهترین پذیرایی، جشنی بی نظیر را برایتان برگزار میکند. 

چرسنل و کادر این رستوران بسیار خوش برخورد و مهربان هستند و با سرویس دهی عالی و لبخندی که همیشه بر لب دارند، آسایش و آرامش شما را در مدتی که در رستوران هستید تضمین میکنند. 

منوی رستوران پلنت یوکا، بهترین و لذیذترین غذاهای ترکی را در خود جای داده که توسط تیم حرفه ای که در آشپزخانه مشغول هستند با تازه ترین مواد اولیه تهیه و طبخ میشوند.

این رستوران سه وعده ی صبحانه - ناهار و شام را برای مشتریان خود در نظر گرفته و با بهترین و لذیذترین غذاها و نوشیدنی ها از آنها پذیرایی میکند. 

پلنت یوکا با غذاهای عالی و خوش طعم - محیط شاد و صمیمی - موسیقی زنده و فضای گرم و دوست داشتنی بهترین انتخاب برای شماست تا حداقل یک وعده غذایی را آنجا نوش جان کنید.