رستوران حسن کولکوقلو (Hasan Kolcouglu)

حسن کولکوقلو
اطلاعات رستوران حسن کولکوقلو
شهر کوش آداسی
تلفن 00902566149979
وب سایت
آدرس فارسی ترکیه - کوش آداسی
آدرس انگلیسی Hacı Feyzullah Mah. Mahmut Esat Bozkurt Sok. Under Efe Boutique Hotel 09400 KusadasI

توضیحات رستوران حسن کولکوقلو کوش آداسی

رستوران باشکوه حسن کولکوقلو کوش آداسی

شهر توریستی و زیبای کوش آداسی، رستوران های مجلل و بسیار خوبی دارد که رستوران حسن کولکوقلو نیز یکی از آنهاست. 

این رستوران عالی، در هتل افه بوتیک واقع شده است و با داشتن فضایی شیک و غذاهایی لذیذ، جایگاه ویژه ای در بین مردم محلی و توریست ها دارد. 

رستوران حسن کولکوقلو، دارای تراسی باشکوه با چشم اندازی بی نظیر و رویاییست که همه را جذب میکند. منظره ی دریا - قصر و زیبایی های شهر کوش آداسی از تراس این رستوران قابل رویت است و میتوان در هوای مطبوع و دلپذیر ، بهترین غذاها را نوش جان کرد. 

میز و صندلی های این رستوران هم در فضای سرپوشیده هم در تراس پرطرفدارش چیده شده اند و با ایجاد فضایی شیک و در عین حال گرم و دوست داشتنی، مهمانان خود را برای داشتن ساعاتی خوش و به یادماندنی همراهی میکنند. 

کباب که یکی از محبوب ترین غذاها در بین ایرانیان است، غذای اصلی و مشهور این رستوران میباشد. منوی رستوران حسن کولکوقلو، بهترین و  خوشمزه ترین غذاها را در خود جای داده است ولی تخصص این رستوران در طبخ بهترین کباب هاست . پس اگر دلتان کبابی خوشمزه و بی نظیر میخواهد بدون شک باید به این رستوران بروید. 

رستوران حسن کولکوقلو

فقط کافیست یکبار از کباب های حسن کولکوقلو بخورید، تا آخر عمرتان کباب دیگری را دوست نخواهید داشت..... البته ناگفته نماند که سایر غذاهای منوی این رستوران هم لذیذ و خوش طعم هستند و از تازه ترین مواد اولیه تهیه شده اند که دلیل اصلی خوشمزگی آنها میباشد. 

حسن کولکوقلو از ساعت 8 صبح تا 12 شب باز است و با دو وعده ی ناهار و شام از مشتریان خود پذیرایی میکند.