رستوران ساران (saran)

ساران
اطلاعات رستوران ساران
شهر بلگراد
تلفن 00381692618235
وب سایت Website
آدرس فارسی بلگراد - صربستان
آدرس انگلیسی Кеј Ослобођења 53, Beograd 11000, Serbia

توضیحات رستوران ساران بلگراد

بلگراد پایتخت زیبای کشور صربستان است ! شهری سرتاسر زیبایی که اخیرا توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است زیرا ایرانیان میتوانند بدون ویزا وارد این کشور شوند تصور کنید ! یعنی میتوانید بدون دردسر گرفتن ویزای شینگن وارد یک کشور اروپایی شوید ، این شگفت انگیز نیست ؟! صربستان کشوری اروپایی با دیدنی های بسیار سالیانه توریست ها و گردشگران را به سمت خود جذب میکند که تعداد قابل توجه این مسافرین بلگراد را به عنوان مقصد انتخاب میکنند ! 
موقعیت مکانی و منحصر به فرد این شهر یکی دیگر از ویژگی های بلگراد است که باعث جذب توریست و گردشگر به سمت خودش میشود . آب و هوای این شهر معمولا گرم و خشک است و از سرمای شدید خبری نیست اما بارندگی در این کشور در طی سال های پیشین بسیار بوده که این میزان بارندگی در ماه اکتبر و جولای به میزان حداکثر خود میرسد ، بهتر است قبل از رفتن مقاله ی ( بهترین زمان سفر به بلگراد ) را در همین وب سایت مطالعه کنید تا اطلاعاتی درباره ی آب و هوای این کشور به دست بیاورید .

موزه نیکلا تسلا ، روزدهای دانوب و ساوا ، منطقه ی ساوامالا ، برج آوالا ، پارک کاله مگدان ، موزه مردم شناسی ، موزه ملی صربستان ، منطقه بتون هالا، میدان جمهوری ، باغ وحش بلگراد از دیدنی ترین اماکن جذاب و منحصر به فرد در این کشور است پس دیدن آنها رانباید از دست داد . 
حالا رستوران و غذاهای بینظیرش ، نانهای محلی ، چوایی ، سارما ، موساکا ، پنیر جوان ، همبرگر صربی ، چوارستی از غذاها ی لذیذ صربی هستند که با طعم های ویژه در بهترین و معمولی ترین رستوران های شهر سرو میشود . یکی از رستوران هایی که میتواند به خوبی از شما میزبانی کند رستوران ساران است پس با ما همراه باشید تا با این رستوران آشنا شوید .

رستوران ساران 

رستوران ساران یکی از برترین رستوران های شهر بلگراد است که طرفداران بسیاری دارد تا سال 2004 غذاهای این رستوران فقط از ماهی های آب شیرین تهیه میشد اما امروزه منوی این رستوران با بهترین و متنوع ترین غذاهای دریایی در اخیتیار شما قرار میگیرد ! رسپی های سنتی و مدرن در این رستوران به خوبی ترکیب شده و نتیجه ی بسیار مطلوبی را به همراه داشته است ! رستوران ساران در منطقه قدیمی  zemun  قرار گرفته درست در همجوار هویزگاه دو روز دانوب و ساوا . 
تراس این رستوران به شما این امکان را میدهد که با چشم اندازهای بی نظیر غذایتان را میل کنید حتی پس از اتمام غذا میتوانید ساعت ها در آنجا بنشینید و از فضای موجود لذت ببرید . خلاصه اینکه هم فضای داخل رستوران و هم فضای خارج از رستوران به خوبی مورد توجه مشتریان قرار گرفته است .
دو غذای این رستوران که حتما باید در سفارشتان باشد انواع ماهی ها و دیگری انواع کیک هاست ! این آپشن ها جزو پرطرفدارترین آپشن های موجود در این رستوران است . 

آژانس مسافرتی هورشید سفری خوش و بی خطر را برایتان آرزومند است .