رستوران بیگ شفز (Big Chefs)

بیگ شفز
اطلاعات رستوران بیگ شفز
شهر آنتالیا
تلفن 00902423241528
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه_آنتالیا
آدرس انگلیسی Fener Mahallesi, 07160 Muratpaşa/Antalya, Turkey

توضیحات رستوران بیگ شفز آنتالیا

رستوران زنجیره ای بیگ شفز آنتالیا

در منطقه لارا آنتالیا یکی از هجده شعبه رستوران بیگ شفز قرار دارد.

بیگ شفز رستورانی زنجیره ای در ترکیه است  که بین مردم بسیار محبوب است و از اهمیت خاصی نیز برخوردار است . معروف بودن این رستوران باعث شده، توریست ها نیز جذبش شوند و آنها نیز در گروه طرفداران بیگ شفز قرار بگیرند. 

اولین شعبه رستوران بیگ شفز در سال 2007 در شهر آنکارا افتتاح شد و بعد از آن به دلیل مرغوب بودن و کفیت بالای منوی غذاییش طرفداران زیادی پیدا کرد که باعث شد در شهر های مختلف ترکیه نیز شعبه های دیگری تاسیس کند.

سبک و طراحی این رستوران بسیار شیک و مدرن است که باعث جذب  مشتریان بیشتر شده  و همه در این رستوران حس خوبی دارند چراکه در محیطی گرم و صمیمی و شیک هستند که تمام المان های دکوراسیون مدرن در آن به چشم میخورد و این موضوع باعث رضایت مشتریان میباشد.

منوی رستوران بیگ شفز بسیار متنوع است و انواع غذاهای بین المللی و غذاهای ترکی را در خود جای داده است که می توانید با خیالی آسوده هر کدام از آنها را سفارش دهید  و از طعم بی نظیرش لذت ببرید.

تمام غذاهای این رستوران با بهترین مواد اولیه و تازه طبخ میشود که این موضوع دلیل اصلی طعم عالی غذاها میباشد و در نهایت هنر سرآشپز که توانسته غذاهایی خوشمزه را طبخ کند و برای مشتریان سرو نماید.

شما عزیزان می توانید میان وعده ها و حتی صبحانه های خوشمزه و لذیذی را در این رستوران میل کنید و برای اوقات فراغت و استراحت نیم روزی خود نیز ازقسمت کافه این رستوران بهره ببرید. 

با سفارش دادن نوشیدنی دلخواهتان ساعاتی را به گپ وگفت با عزیزان خود بگذرانید و خوش باشید. 

این رستوران مکان مناسبی برای قرارهای دوستانه و حتی کاری می باشد.

در سفرتان به هرکدام از شهرهای ترکیه ، رفتن به رستوران بیگ شفز را از یاد نبرید.