رستوران آسمانی (asmani)

آسمانی
اطلاعات رستوران آسمانی
شهر آنتالیا
تلفن 902423162021+
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه_آنتالیا
آدرس انگلیسی 07100 Antalya, TurkeyMuratpaşa Mahallesi, Şirinyalı Lara Caddesi No:24 Kat: 10,

توضیحات رستوران آسمانی آنتالیا

رستوران لوکس آسمانی شهر آنتالیا

یکی از رستوران های لوکس و مجلل در آنتالیا که با خاص بودنش زبانزد مردم ترکیه و همچنین انتخاب اول اکثر گردشگران نیز می باشد رستوران آسمانی است.

همانطور که از اسمش پیداست شما را به بلندای آسمان برده و لذت خوردن و در کنار هم بودن را برایتان صد برابر میکند.

رستوران آسمانی از مرکز شهر 3 کیلومتر فاصله دارد و در طبقه آخر یک هتل لوکس و شیک قرار گرفته است که با چشم انداز زیبای دریای مدیترانه و دید وسیع از شهر شما را برای ساعاتی غرق در تماشای این مناظر می کند.

این رستوران بهترین مکان برای قرارهای عاشقانه برای زوج های خوش ذوق می باشد چرا که بهترین و رمانتیک ترین ها را رستوران آسمانی برای شما عزیزان در نظر خواهد گرفت.

قطعا" پس از یک روز پر هیاهو و پر از هیجان و گشت وگذار در شهر آنتالیا گرسنه هستید،این رستوران بهترین گزینه برای شما می باشد تا بتوانید تمام حس های خوب را تجربه کنید زیرا رستوران آسمانی با منوی غذایی خود طعم بهترین و لذیذترین غذاها را برای میهمانان خود در نظر گرفته است.

منویی با بهترین و لذیذترین غذاهای اروپایی و ایتالیایی برای هر ذائقه ای ، که با خوردن این غذاها فکر رفتن به رستوران های دیگر را از سرتان بیرون خواهد رفت  و در کنار این منو می رسیم به منوی غذاهای اصیل و با کیفیت ترکی که هیچ کجا طعم و مزه این نوع غذاها را نخواهید یافت.

گوشت های کبابی این رستوران یکی از پر طرفدارترین ها می باشد. 

در کنار خوشمزه بودن و با کیفیت بودن غذاهای این رستوران باید بدانید که برای میل کردن غذا در رستوران آسمانی باید از قبل میز خود را رزرو کنید و این هم به همان دلیل محبوب بودن این رستوران  می باشد.

رستوران آسمانی شما را به خوردن غذایی لذیذ و با کیفیت با پرداخت بهایی مناسب در شهر زیبای آنتالیا دعوت می کند.