مرکز خرید خلیج فارس (Persian Gulf)

  خلیج فارس
اطلاعات مرکز خرید
شهر َشیراز
وب سایت Website
آدرس فارسی شیراز-ابتدا ورودی شهر جدید صدرا
آدرس انگلیسی .Fars Province ،Shiraz ،Sadra Hay

توضیحات مرکز خرید خلیج فارس َشیراز

مرکز خرید خلیج فارس شهر شیراز

مجتمع تجاری - تفریحی خلیج فارس در شهر شیراز، یکی از مراکز خرید بزرگ و  مدرن است که در بین مردم و گردشگران بسیار محبوب میباشد.  

 در شهریور ماه ۱۳۸۴ عملیات اجرایی احداث این مرکز خرید آغاز گردید. مجموعه خلیج فارس با زیربنایی در حدود پانصد هزار متر مربع، مجموعه ای  کامل و بی نظیر برای تفریح و خرید است.

مجتمع خلیج فارس، دارای بزرگترین هایپر مارکت ایران است که 14هزار متر مربع زیربنا دارد. 

مغازه ها و غرفه های این مرکز خرید برندهای معتبر دنیا را در خود جای داده است و باکیفیت ترین اجناس و کالاها را عرضه میکند. 

از پوشاک و لباس تا لوازم آرایشی - عطر - اسباب بازی - لوازم خانگی - کیف و کفش - ساعت - طلا جواهر و ... را میتوانید از خلیج فارس، خریداری کنید. 

شهر بازی سرپوشیده ی مجتمع خلیج فارس با نام "ایران لند"  بهترین  شهربازی شیراز است که در مساحتی حدود بیست و هشت هزار متر مربع،  بیش از یکصد بازی هیجان انگیز دارد. تنوع بازی ها به گونه ایست که برای تمام گروه های سنی مناسب میباشد. در کنار خریدی لذت بخش در خلیج فارس میتوانید، ساعاتی خوش و پر هیجان را در ایران لند سپری کنید. 

بزرگترین سالن بیلیارد و بولینگ نیز در مرکز خرید خلیج فارس میباشد که محبوبیت آن را بیشتر کرده است. 

فودکورت این مجتمع نیز، در فضایی بزرگ چندین رستوران و فست فود معروف را جای داده است که میتوانید پس از خرید و تفریح، با خوردن غذایی بی نظیر، خستگی را از تنتان بیرون کنید. 

با تور ارزان شیراز، به این شهر دیدنی و تاریخی سفر کنید و بهترین لحظات را در مرکز خرید مدرن و بی نظیر خلیج فارس سپری کنید.