مرکز خرید حجیوات (Haghivat)

حجیوات
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkish

توضیحات مرکز خرید حجیوات کوش آداسی

و باز هم کوش آداسی ، شهری سرتاسر زیبایی بی نظیر این شهر بندری زیبا با یدنی های بیشنار از شما میزبانی میکند پس فرصت را از دست ندهید و در سفر به کوش آداسی نهایت لذت را ببرید !تورهای کوش آداسی با قیمت های ایده آل و بسیار مناسب در آژانس مسافرتی هورشید در انتظار شماست در این آژانس بهترین و ایده آل ترین خدمات در اختیارتان قرار میگیرد ! پس اگر میخواهید سفری ایده آل و شیرین را تجربه کنید از تورهای ارزان قیمت هورشید استفاده کنید . 

آب و هوای بی نظیر این شهر ! زمستان های معتدل و تابستان های داغ و به شدت گرم اما در تابستان خبری از باران نیست اگر به ازمیر سفری داشته باشید بادید بگوییم آب و هوای کوش آداسی شبیه به ازمیر است . جزیره کبوتر ، ناحیه بندر گاهی ، ساحل بانوان ، کرازلی ، پرینه ، شبه جزیره دیلک ، کاروانسرای تاریخی محمد پاشا از دیدنی ترین اماکی است که در سفر به کوش آداسی حتما باید به آنها سری زد . و اما خرید رد کشو آداسی ! با خرید در این شهر زیبا و دیدنی تجربه ی خریدی ارزان و مقرون به صرفه را برای خود رقم میزنید پس فرصت را از دست ندهید و در سفر به کوش آداسی از مراکز خرید این شهر دیدن کنید . بازارهایی مثل ای وی ام ، حجیوات ، گرند بازار ، بوتیک گزله از بهترین و ایده آل ترین مراکز خرید هستند .

مرکز خرید حجیوات 

اگر سفری به کشو آداسی داشته باشید قطعا نام مرکز خرید حجیوات را بسیار شنیده اید این بازار همان بازار یا مرکز خرید برتر در کوش آداسی است اگر بخواهید برای دوستان و آشنایانتان سوغات تهیه کنید بهتر است به این مرکز بروید زیرا صنایع دستی بسیار زیبایی برای خرید دارد و بهترین سوغات میتواند برای شما باشد . از طرفی خرید ظروف چینی و سفال یز بهترین انتخاب برای خرید میتواند باشد بازار حجیوات از نظر ظاهری شبیه به نمایشگاهی بسیار بزرگ است ، قدم زدن در راهروی آن بسیار لذت بخش است هرچه بیشتر جلو میروید بیشتر با فرهنگ مردم این کشور آشنا میشوید از طرفی فضای صمیمی و دوستانه ای در این مرکز خرید حاکم است .

قدمت این بازار به سال 1968 باز میگردد از این رو از آن به عنوان قدیمی ترین بازار کوش آداسی میتوانیم نام ببریم ! خلاصه اینکه کافیست سری به این مرکز خرید بزنید تا ببینید چه چیزهایی انتظار شما را میکشد ، اگر علاقه مند به هنر هم باشید باز هم سوپرایز هایی برایتان داریم . کاشی های رنگارنگ و تایلوهای نقاشی متنوع بسیار زیبایی در این بازار وجود دارد که قطعا نظرتان را جلب خواهد کرد . 

این بازار هم از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است و هم از نظر کیفیت اجناس . اگر برای کل روزتان برنامه ریزی کرده اید 1 الی 2 ساعت برای این بازار وقت بگذارید .خلاصه اینکه باید بازارهای مقصدتان را بشناسید تا بتوانید بهترین خرید ها را انجام دهید . 

آژانس مسافرتی هورشید سفری خوش را برایتان آرزومند است .