مرکز خرید آکودگان (Akodgan )

آکودگان
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkey

توضیحات مرکز خرید آکودگان کوش آداسی

یکی از بهترین شهرهای بندر در کشور جذاب و دیدنی ترکیه شهر زیبا کوش آداسی است شهری سرتاسر زیبایی و با جذابیت های خاص خود و انحصاری خودش . این شهر بندری زیبا در چند سال اخیر توانسته به خوبی خود را در میان توریستان و گردشگران مطرح سازد که تعداد قابل توجهی از آنها از ایران هستند ! ایرانیان علاقه ی بسیاری به این کشور دارند چرا که از ارزانترین سفرهای خارجی برای آنها محسوب میشود و از طرفی فرهنگ و آداب و رسومی شبیه به ایرانیان دارند و همین موضوع برای آنها بسیار خوشایند است ، در این شهر همه چیز فراهم است تا شما بتوانید سفری شاد و لذت بخش را داشته باشید . 

و اما آب و هوای این شهر بی نظیر ! سواحل زیبای دریای اژه مدیترانه دارای آب و هوایی مدیترانه ای بسیار معتدل دارند ، زمستان های سرد و مطبوع و تابستان های بسیار داغ این شهر برای مسافرین جذاب است ! در صورتی که قصد سفر به این شهر را دارید حتما مقاله ی ( بهترین زمان سفر به کوش آداسی ) را مطالعه کنید .
و اما خرید در کوش آداسی ! تنوع در این شهر به قدری زیاد است که قطاع شما را برای خرید سردرگم میکند ، شما با هر نوع سلیقه و و با هر مقدار بودجه ای میتوانید در این شهر خرید کنید ! میتوانید ساعت ها در ابن مرکز خرید گشت بزنید و خرید کنید و با فروشندگان چانه بزنید و کلی تخفیف بگیرید .
از بهترین مراکز خرید در این شهر میتوان به سه شنبه بازار ، مرکز خرید سوکه ، باروک ، بازار بزرگ ، ای وی ام ، سلوک ، آکودگان نیز اشاره کرد پس با ما همراه باشید . 

مرکز خرید آکودگان 

همانطور که گفتیم مرکز خرید آکودگان یکی از بهترین مراکز خرید در شهر توریستی و گردشگری کوش آداسی است ! مرکز خریدی که هر نوع جنسی که بخواهید را درون خودش گنجانده است بدون اغراق میتوان گفت این مرکز خرید تمام خریدهای ریز و درشت شما را میزبانی میکند .

مرکز خرید آکودگان مرکز خریدی سه طبقه است که فضای چندان بزرگی ندارد اما محوطه ای روباز و بسیار شیک دارد که مورد توجه بوده ! این محوطه روباز فضای بسیار خوبی برای استراحت کردن است . سینمای این مجموعه بسیار قابل توجه است عده ای فقط برای سینما رفتن و فیلم دیدن به این مرکز خرید میروند به نوعی میتوان گفت این مرکز خرید محبوبیت کمتری نسبت به سینمایش دارد . 
از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این مرکز خرید و نقطه قوت آن رستوران های بی نظیر آن است . غذاهای این رستوران طعمی فوق العاده و لذیذ وخوش طعم دارند با اطمینان کامل میگوییم که خوشمزه ترین این غذاها در کل کوش آداسی زبان زد است .

ساعت کاری این مرکز خرید از ساعت 10 صبح الی 12 شب ! ما بازدید و گشت زنی در این مرکز خرید را به شدت پیشنهاد میکنیم ، سطح هزینه ها در این مرکز خرید پایین و اقتصادی است اگر برای روزتان برنامه ریزی کرده اید گشت و گذار در این مرکز را باید 2 تا 4 ساعت در نظر بگیرید . 

آژانس مسافرتی هورشید با تورهای ارزان و مقزون به صرفه اش توانسته در تهران جزو برترین آژانس های مسافرتی باشد پس فرصت را از دست ندهید و از تورهای بی نظیر این آژانس استفاده کنید .

کوش آداسی شهری بی نظیر است و برای تعطیلات بعدی برنامه ریزی کنید تا بتوانید سفری شاد و مهیج را داشته باشید ، البته ناگفته نماند در سفر به کوش آداسی از بازدید اماکن بی نظیر مثل جزیره کبوتر ، پارک های آبی ، غار کاراجا ، کاروانسرای تاریخی محمد پاشا ، معبد آرتمیس ، غار اصحاب کهف ،  روستای کرازلی غافل نشوید .
آژانس مسافرتی هورشید سفری شاد و لذت بخش را برایتان آرزومند است .