مرکز خرید نوادا اوت لت (Nevada Augusta)

نوادا اوت لت
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkey

توضیحات مرکز خرید نوادا اوت لت کوش آداسی

شهر ساحلی کوش آداسی یکی از بهترین و بی نظیرترین شهرهای کشور ترکیه است ! شهری با زیبایی های بی نظیر این شهر در 90 کیلومتری جنوب شهر ازمیر قرار دارد و تا به امروز توانسته به خوبی مورد توجه باشد مخصوصا برای توریستان و گردشگران و مسافرین ایرانی ! ایرانیان علاقه ی بسیاری به سفر به کوش آداسی دارند .

از برترین جاذبه ها و اماکن دیدنی در این شهر جذاب میتوان به غار کاراجا ، گورجین آداسی ، معبد آرتمیس ، معبد دیدیما ، شبه جزیره دیلیک ، پارک های آبی متنوع ،خانه مریم مقدس ، جزیره کبوتر ، پراک ملی بیوک مندرس نیز اشاره کرد . میان صدها جاذبه ی دیدنی در کشور کوش آداسی این اماکن بیشترین طرفدار را دارد .
و اما خرید در کوش آداسی ! خرید در این شهر بسیار لذت بخش است و اینکه مرازک خرید این شهر جزو بهترین مراکز خرید در کل کشور ترکیه است از این رو بدون خرید نباید از آن خارج شوید . مرکز خرید کوش ، سرکه ، سه شنبه بازار ، بازار بزرگ ، ای وی ام ، نوادا اوت لت ، مرکز خرید اسکالا از اماکنی است که لذت خریدی وصف نشدنی را به شما میدهد . 

مرکز خرید نوادا اوت لت 

طبق آمار از سال 1992 تا به امروزه مراکز خرید بسیاری درکشور ترکیه ساخته شده است که یکی از بهترین های این مراکز خرید نوادا اوت لت در شهر کوش آداسی است ، مرکز خریدی که خیلی از زمان افتتاحش نمیگذرد اما در همین زمان کوتاه  توانسته به خوبی مورد توجه باشد . مرکز خرید نوادا اوت لت دارای ساختمان و بنای بسیار زیبا و شیک با معماری هنرمندانه است ! قطعا با نگاه اول به این ساختمان چند ثانیه محو تماشا مشوید . 
پوشاک ، پارچه ، لباس ، کیف و کفش ، لوازم برقی مبلمان و صندلی و هر آنچه بخواهید در این مرکز خرید وجود دارد پس به این فکر نکنید که قصد خرید چیزی را دارید چون همین که وارد شوید دونه دونه خریدهایتان را انجام میدهید . فیلا و آدیداس ، پوما ، نایک و اکثر برندهای معتبر جهانی در این مرکز خرید شعبه دارند . 

 و اما رستوران های این مرکز خرید ! شما در رستوران های این مرکز خرید نوادا بهترین غذاها و نوشیدنی ها را میل خواهید کرد پس فرصت را از دست ندهید .اگر هنگام خرید احساس گرسنگی کردید سریعتر به یکی از این رستوران ها بروید و غذایی میل کنید اما همانطور که گفتیم نوشیدنی در کنار غذایتان را فراموش نکنید چرا که نوشیدنی های متنوع این رستوران جزو بهترین نوشیدنی ها در کل شهر است . 
شما میتوانید از ساعت 9:30 صبح الی 11 شب به این مرکز خرید بروید . زمان لازم برای دیدن این مرکز خرید حدودا 2 الی 4 ساعت لازم است البته لازم به ذکر است همه اجناس در این مرکز خرید دارای قیمت های ارزان و مقرون به صرفه است پس از نظر اقتصادی مناسب است ! 

آژانس مسافرتی هورشید یکی از بهترین آژانس های مسافرتی در شهر تهران است که تورهای کوش آداسی با قیمت های ایده آل و امکانات منحصر به فرد است .