مرکز خرید اوت لت دپو (Deepo Outlet Center)

اوت لت دپو
اطلاعات مرکز خرید
شهر آنتالیا
وب سایت Website
آدرس فارسی ترکیه_آنتالیا
آدرس انگلیسی Altınova Sinan Mah., Serik Cad. No:309, 07170 Kepez/Antalya, Turkey

توضیحات مرکز خرید اوت لت دپو آنتالیا

مرکز خرید اوت لت دپو آنتالیا

اوت لت دپو یکی دیگر از مراکز خرید شهر آنتالیا می باشد که در سال 2004 میلادی افتتاح شده است.

این مرکز خرید  مساحتی حدود 39 هزار متر مربع دارد و توسط گروه معماری حرفه ای  طراحی و ساخته شده است. 

این مرکز خرید به عنوان یکی از مراکز خرید بزرگ آنتالیا معروف شده است و شکل بیضی آن این امکان را به بازدیدکنندگان می دهد تا از گردش و دیدن از مغازه های آن خسته نشوند.

 سبک و معماری مرکز خرید دپو شبیه معماری های  قرون وسطایی می باشد و رنگ نارنجی ساختمانش، افراد را جذب کرده و  شور و شوق خرید را در افراد بیشتر میکند.

میزان بازدید از این مرکز خرید سالانه 5 میلیون نفر می باشد.

تعداد فروشگاه ها در مرکز خرید دپو حدود 90 مغازه می باشد که شامل برندهای معتبر دنیا و برندهای ترک میباشد. 

 همچینن 500متر مربع زمین بازی با وسایل متنوع و سرگرم کننده برای کودکان در نظر گرفته شده است تا بتوانند ساعات خوشی را سپری کنند.  

اکثر فروشگاههای اوت لت را می توانید در این مرکز خرید مشاهده کنید و با وسعتی که دارد می توانید کلیه مایحتاج خود را به راحتی پیدا کرده و خریداری کنید.

برندهایی چون: پیرکاردین، ماوی جین، منگو، ال سی وایکیکی، نایک، آدیداس، امی هیلفیگر، زارا، پولو و ... در دپو شعبه دارند تا شما بتوانید بهترین خریدها را انجام دهید.

همچنین مرکز خرید دپو دارای پنج سالن سینما می باشد که علاقه مندان به فیلم می توانند برترین فیلم های ترکی و خارجی را آنجا تماشا کنند و از ساعات خود نهایت استفاده را ببرند.

از دیگر سرگرمی های دپو می توان به سه هزارمتر مربع فضا برای کارتینگ اشاره کرد که جزء پر طرفدارترین سرگرمی ها برای عموم می باشد و میتوانید هیجان را تجربه کنید.  همچنین پیست اسکی این مرکز خرید شما را به ساعاتی سرشار از خنده و شادی دعوت می کند.

پس از گشت و گذار، تفریح و کلی خرید های دوست داشتنیتان می توانید از رستوران ها و فست فودهایی که در فود کورت این مرکز خرید قرار دارد،  بهترین و خوشمزه ترین خوراکی ها و غذاها را بخرید و نوش جان کنید.

در فود کورت دپو، نمایندگی مک دونالد و کینگ برگر  نیز وجود دارد.

شما می توانید به راحتی با وسایل نقلیه عمومی خود را به این مرکز خرید برسانید و ساعات بسیار خوشی را آنجا سپری کنید. دپو تنها مرکزی برای خرید نیست بلکه میتوانید با سرگرمی های متنوع به تفریح هم بپردازید.