مرکز خرید بازار بزرگ (grand market)

بازار  بزرگ
اطلاعات مرکز خرید
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkey

توضیحات مرکز خرید بازار بزرگ کوش آداسی

ترکیه و شهرهای زیبایش امروزه محبوبیت جهانی دارد ! همه در سرتاسر جهان این کشور را میشناسند  استانبول ، آنتالیا ، کوش آداسی ، آنکارا ، ازمیر ، ترابزون و ده ها شهر محبوب دیگر در این کشور وجود دارد  توریستان علاقه ی زییادی به آنجا دارند ، کوش آداسی یکی دیگر از جذاب ترین و مفرح ترین شهرهای بندری ترکیه است که با زیبایی های وصف نشدنی اش شما را شگفت زده میکند .

یکی از امتیازات این شهر که باعث علاقه ی شدید توریستان به آن شده مراکز خرید بی نظیر آن است ! مسافرین با سفر به شهر توریستی و تفریحی ک.ش آداسی خرید لذت بخش و ارزان را تجربه خواهند کرد . 
گرند بازار ، فروشگاه چرم ، سوکه ، بوتیک گزله ، بازار خرید کوش آداسی ، ای وی ام از بهترین مراکز خرید در این شهر است ، در سفر به ترکیه انتخاب کوش آداسی بهترین انتخاب است چرا که هم مناظر دیدنی جذابی دارد و هم مراکز خرید دیدنی و فراوان پس با ما همراه باشید تا اصلاعات به درد بخوری درباره ی گرند بازار کوش آداسی در اختیارتان قرار دهیم .

بازار بزرگ کوش آداسی 

گرند بازار یا همان بازار بزرگ کوش آداسی یکی از محبوب ترین بازارهای این شهر است  بازار بزرگ به سبک و سیاقی شبیه به بازارهای محلی ! پوشاک ، ادویه جات ، خوراکی ، بدلیجات و ... هر آنچه بخواهید در این بازار پیدا میشود مخصوصا اگر قصد خرید سوغاتی را داشته باشید خرید از این بازار بسیار مقرون به صرفه است ! 

بازار بزرگ کوش آداسی در ابتدای کار فقط چند مغازه بوده و کم کم افرادی به صورت دست فروش به آنجا اضافه شدند و اجناسشان را به فروش گذاشتند ! بعدها تعداد این دست فروشان به قدری شد که تبدیل به یک بازار بزرگ در این محل امروزی شده است و همین موضوع باعث شد دست فروشان کمی قیمت ها را بالا ببرند . 

شما با رفتن به این بازار بزرگ و عظیم میتوانید هم از فروشگاه ها دیدن کنید و هم از دست فروش ها ! خوب مسلم است که خرید از دست فروشان بسیار ارزان تر از فروشگاه ها است از طرفی کیفیت اجناس داخل فروشگاه بسیار بیشتر از دست فروشان است ! این بازار طرفداران بسیاری دارد پس در سفر به کوش آداسی حتما به این بازار بزرگ و زیبا سری بزنید . شما همه روزه از ساعت  10 صبح الی 11 شب میتوانید به بازار بزرگ بروید زمانی که برای گشت زدن در این بازار لازم است از 1 تا 5 ساعت براورد شده . 

آژانس مسافرتی هورشید یکی از برترین آژانس ها در قلب شهر تهران است شما با تورهای داخلی و خارجی آن میتوانید سفری لذت بخش و دوست داشتنی را تجربه کنید پس فرصت را از دست ندهید ! 
آژانس مسافرتی هورشید سفری خوش و آرام و به یاد ماندنی را برایتان آرزومند است .