منطقه بندرگاهی (Harbor area)

منطقه بندرگاهی
اطلاعات جاذبه گردشگری منطقه بندرگاهی
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی - ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkey

توضیحات منطقه بندرگاهی کوش آداسی

کوش آداسی یکی از زیباترین بنا در کشور ترکیه است ! شهری سرتاسر زیبایی با اماکن دیدنی و بی نظیر که در کمتر جایی نظیر آن را دیده اید ! برای شناخت جذابیت های این شهر بندری لازم است مقاله ( راهنمای سفر به کوش آداسی ) را مطالعه کنید . این شهر مدرن با طبیعت بکر و آرامش دست نیافتنی اش از جمله پرطرفدارترین شهرهای ترکیه محسوب میشود . شما هر آنچه از یک شهر توریستی انتظار دارید در شهر کوش آداسی در اختیار خواهید داشت ، هتل های ساحلی این شهر اقامتی رویایی را پیش رویتان قرار میدهد ! هیچ تجربه ای به این قشنگی نخواهد بود . 

هتل هایی مثل توسان بیچ ، پالوما پاشا ، کورومار ، امنیا ، گلف ریزورت از بهترین هتل های 5 ستاره در شهر کوش آداسی است شما رد این هتل های 5 ستاره تجربه ای بی نظیر و بی بدیل را خواهید داشت . 
اما خرید ! خرید در سفر چقدر برایتان ارزشمند است اصلا علاقه ای به خرید کردن دارید ؟ من به شخصه کمتر کسی را دیده ام که از خرید کردن بدش بیاید . مراکز خرید سوکه ، ای وی ام ، گرند بازار ، نوادا اوت لت ، اجناسی مناسب و ایده آل دارند .

و بالاخره اماکن دیدنی و جذاب در این شهر ! کوش آداسی شهری جذاب و بی نظیر در ترکیه است که جاذبه ها و اماکن دیدنی آن کمی محدود اما بی نظیر است ! کرازلی ، منطقه بندرگاهی ، جزیره کبوتر ، دیدیما ، شبه جزیره دیلک از دیدنی ترنی اماکن کوش آداسی است پس با ما همراه باشید تا یکی از جاذبه های کشو آداسی را مفصل برایتان توضیح دهیم . 

منطقه بندر گاهی 

منطقه بندرگاهی ! مکانی که بخش زیادی از جاذبه های شهر را درون خودش جای داده . کاروانسرای تاریخی محمد پاشا در سال 1618 در این مکان ساخته شده پس از مدتی طولانی در سال 1980 نمای ظاهری این بنا بازسازی شد. در قسمت جنوب غربی منطقه بندرگاهی هم هنوز میتوان خانه های قدیمی و کاهگلی را دید ! به خوبی میتوان دید قدیمی بودن و کهن بودن این بناها به درستی محافظت و نگهداری شده .

از طرفی بازاری نیز درست رو به روی منطقه ی بندرگاهی وجود دارد ! اگر قصد خرید سوغاتی را دارید خرید از این بازار را پیشنهاد میکنیم که قیمت مناسبی دارد چرا که این بازارها جزو بازارهای ارزان قیمت و مناسب کوش آداسی است . برای گشت زدن در این منطقه حدودا یکی دو ساعت زمان لازم است پس هنگام برنامه ریزی حواستان به زمان بندی سفرتان باشد . اگر از گشت زدن در منطقه بندرگاهی خسته شدید و قصد خرید هم نداشتید از منطقه بندرگاهی خارج شوید و به سمت راستتان حرکت کنید پس از 10 دقیقه پیاده روی منطقه ی لنگرگاه را خواهید دید البته گشت زنی در این منطقه لذت بسیاری دارد .

آژانس مسافرتی هورشید یکی از بهترین ها در شهر تهران است . این آژانس مسافرتی معتبر با تورهای ارزان قیمت مناسب ! چرا باید سفر با این تورهای مقرون به صرفه را از دست داد ! برای یک سفر مهیج و بی نظیر برنامه ریزی کنید و با کارگزاران ما در این آژانس مشاوره کنید تا بهترین ها را در اختیارتان قرار بدهند .