کاروانسرای تاریخی (Historic Caravanserai)

کاروانسرای تاریخی
اطلاعات جاذبه گردشگری کاروانسرای تاریخی
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi - Turkey

توضیحات کاروانسرای تاریخی کوش آداسی

یکی از شهرهای بندری و پرطرفدار و زیبای کشور ترکیه شهر بی نظیر کوش آداسی است ! شهری سرتاسر زیبا یی با اماکن دیدنی فراوان ، این شهر جزو شهرهایی است که در دهه ی اخیر توانسته به خوبی مورد توجه همگان قرار گیرد شهری با جذابیت های بیشمار ! 
مراکز خرید لوکس و بی نظیر ، سواحل زیبا و جذاب ، رستوران ها لاکچری ، مردمان دوست داشتنی و میهمان نواز به همراه طبیعت بکر و بی نظیر آن از دیر ویژگی های بارز در این شهر است . کوش آداسی با تاریخ غنی ، آثار تاریخی جا مانده از گذشته های دور بسیاری را در خود جای داده که همی ام مورد توجه توریستان گردشگران قرار گرفته .

از نظر آب و هوا کوش آداسی در جایگاهی ایده آل قرار دارد آب و هوای مدیترانه ای در سرتاسر سال در شهر جریان دارد ! زمستان ها کمی معتدل و تابستان ها داغ و آفتابی میشود ! مقاله ی (بهترین زمان سفر به کوش آداسی ) به شما کمک میکند بتوانید بهترین زمان را برای سفر انتخاب کنید . 
گرند بازار ، فروشگاه چرم ، ای وی ام ، بهترین بازار ها و مراکز خرید در شهر کوش آداسی هستند . اما جاذبه های دیدنی در این شهر ! همانطور که گفتیم کوش آداسی اماکن دیدین بسیاری دارد که با دیدن هر یک از آنها بیشتر از قبل عاشقش میشوید .
جزیره کبوتر ، کاروانسرا تاریخی ، ساحل بانوان ، دیدیما ، شبه جزیره دیلیک ، ملیتوس ، کیرازلی از دیدنی ترین جاذبه های شهر کوش آداسی است .

با ما هوراه باشید تا در این مقاله با کاروانسرای تاریخی توریستی  و تفریحی آشنایتان کنیم . 

کاروانسرای تاریخی کوش آداسی 

همانطور که گفتیم کاروانسرای تاریخی یکی از برترین و برجسته ترین دیدنی ها در شهر زیبا ی کوش آداسی است این کاروانسرا متعلق به محمد پاشا بوده است ! به وسیله کشتی امکان سفر از این کاروانسرا به جزایر اطراف امکان پذیر است . سفر در آب های زلال و بی نظیر مدیترانه میتواند تجربه ای بی نظیر برایتان باشد در این منطقه بهتر است یک جیپ اجاره کنید و از مناطق زیبای اطراف لذت ببرید و رانندگی کنید ، لحظاتی به یاد ماندنی را برای خود و همراهانتان رقم بزنید . مسجدی نی در این منطقه وجود دارد که قدمتش به سال 1618 بازمیگردد این مسجد به دستور صدر اعظم اوکوز محمد پاشا ساخته شده ، این کاروانسرا که به شکل قلعه ای ساخته شده است حیاطی مستطیل شکل و مستقل دارد ! 
این کاروانسرا دردو طبقه دو درب دارد یکی از قسمت شمالی و یکی دیگر از قسمت غربی آن و درب قسمت غربی درب اصلی این کاروانسرا میباشد .

این کاروانسرای زیبا درست رو به روی اسکله کوش آداسی قرار گرفته در سفر به شهر کوش آداسی حتما باید کاروانسرای تاریخی این شهر را ببینید قطعا لذت خواهید برد . کاروانسرای تاریخی از آن دسته از اماکنی است که با ورود به آن دوست ندارید از آن خارج شوید البته حق هم دارید چرا که زیبایی های این قلعه آدم را مات و مبهوت میکند .

آژانس مسافرتی هورشید یکی از بهترین آژانس های مسافرتی و گردشگری در شهر تهران است . تور کوش آداسی در این شهر با کمترین و مقرون به صرفه ترین قیمت ها به میهمانان عرضه میشود ، پس با یک برنامه ریزی ایده آل به آژانس مسافرتی هورشید بروید وبرای داشتن سفری خاطر انگیز برنامه ریزی کنید .