شهر کمر (kemer city)

شهر کمر
اطلاعات جاذبه گردشگری شهر کمر
شهر آنتالیا
وب سایت
آدرس فارسی ترکیه_آنتالیا
آدرس انگلیسی kemer city .turkey

توضیحات شهر کمر آنتالیا

 

در 40 کیلومتری آنتالیا شهری زیبا با برترین امکانات رفاحی و همچنین ساحلی بکر به نام کمر قرار دارد .

 کمر به طور باور نکردنی جذاب و زیبا است  و ریشه های خود را از لیکیا  دارد. به علت مقدار کم شوری آب و  فراوانی آب شیرین این شهر را به تازه گی برای توریست ها ساخته اند.

در این شهر اقامتگاه هایی با برترین و مدرن ترین امکانات رفاحی ساخته شده است که گردشگران می توانند از بکر بودن  سواحل و تفریحات دیگر آن استفاده کنند.مناظر و چشم اندازهای فوق العاده و همچنین آب زلال و نسبتا" شیرین شهر کمر حس خوشایندی را برای میهمانان خود به ارمغان می آورد و هر ساله هزاران نفر را جذب این زیبایی و بکر بودن خود می کند.هوای شهر کمر معتدل بوده و تابستانی طولانی دارد . گشت و گذار در سواحل آرام و زیبا همراه  با کشتی های تفریحی یکی از تفریحات مهم شهر کمر می باشد که شما را به تماشای مناظری زیبا و رویایی دعوت می کند.علاوه بر نظاره گر بودن این مکان خارق العاده می توانید تنی به آب زده و حس خوش زندگی را در آب های مدینترانه ایی تجربه کنید. تفریحات شهر کمر به همین جا ختم نمی شود ،علاقه مندان به تفریحات آبی نیز می توانند لحظات خوشی را در این سواحل زیبا تجربه کنند و از تفریحات خاص آن لذت ببرند.تفریحاتی چون غواصی که شما را به دنیای زیبای زیر آب هدایت می کند و می توانید زندگی و بقا را در آن مشاهده کنید و از بی نظیر بودن گونه های آبزیان و شنا در کنار آن ها غرق در دنیایی جذاب و زیبا شوید. هر ساله فستیوال بین المللی غواصی توسط شهرداری شهر کمر برگزار می شود که هزاران توریست را به خود در این زمان به خود جذب می کند.

ورزش های آبی دیگری از جمله قایقرانی و دریانوردی در این شهر از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا این امکان را می دهد از سواحل جنوبی و بکر این منطقه دیدن کنید.همچنین در قسمت شمالی این تفریحگاه پله کانهائی وجود دارد که شما را به سواحل آن متصل می کند.

از دیگر مهمترین اهمیت های این شهر پرچم آبی آن است که توسط اتحادیه اروپا به شهر کمر اعطا شده است ،پرچم آبی به معنای منطقه ای است که ساحل تمیز و پاک دارند .

شما عزیزان می توانید در سواحل زیبا و آرام شهر کمر ساعت ها شنا کرده و آفتاب بگیرید و از کافه ها و رستوران های آن با بهترین امکانات بهره مند شوید.

شهر کمر همانگونه که گفته شد دارای هتل ها و امکانات آسایشی فوق العاده ای برخوردار است که هر کدام از این هتل ها دارای ساحل های اختصاصی می باشند و می توانید به راحتی از امکانات آن هها استفاده کنید و لذت کانل را از سفر خود ببرید. این شهر علاوه بر تفریحات آبی و سواحل بکرش دارای مکان های تاریخی و بازار های شیک و مدرن و بازارچه های زیبا می باشد که شما را برای ساعت ها سرگرم می کند تا از قدم زدن در این مکان ها حس زنده بودن و زندگی را تجربه کنید.

در 16 کیلومتری غرب شهر توریستی از کمر شهرستان باستانی لیکیا پاسه لیس وجود دارد که یکی دیگر از جاذبه های این منطقه محسوب

می شود.شهر پر رفت و آمد کمر دارای باشگاه های تفریحی و فرهنگی متعددی نیز می باشد که جنب و جوش را بسیاری را بین افراد ایجاد می کند و حس سر زندگی را می توانی بر روی صورت مردمان و گردشگرانی که به آنجا سفر می کنند به وضوح ببینید.

شهر کمر سفری پر آرامش همراه با بهترین امکانات تفریحی را برای شما به ارمغان می آورد و شما می توانید با یک تیر چند نشان را بزنید.