جزیره کبوتر (Pigeon island)

جزیره کبوتر
اطلاعات جاذبه گردشگری جزیره کبوتر
شهر کوش آداسی
وب سایت Website
آدرس فارسی کوش آداسی -ترکیه
آدرس انگلیسی Kusadasi -Turkey

توضیحات جزیره کبوتر کوش آداسی

یکی از زیباترین شهرهای توریستی کشور ترکیه شهر بی نظیر و زیبای کوش آداسی است . شهری جذاب با طبیعت بی عیب و نقص و طبیعتی بکر و زیبا و دوست داشتنی با مردمانی مهمان نواز با صدها جاذبه طبیعی و مصنوع دیگ که دیدن هر یک از آنها بسیار ارزشمند است ! خلاصه اینکه این شهر جذابیت خاصی دارد در مقاله ی بهترین زمان سفر به کوش آداسی به خوبی برایتان توضیح داده ایم از بهترین مرکز خرید گرفته تا بهترین جاذبه های دیدنی ! هر آنچه بخواهید از بهترین نوع اش در این شهر بی نظیر یافت میشود . 

گرند بازار ، ای وی ام ، سوکه از بهترین مراکز خرید در شهر زیبای کوش آداسی است  حال هتل ها ! اگر میخواهید اقامتی راحت و آرام داشته باشید باید سری به هتل های توسان بیچ ، فانتاسیا ، آداکوله ، پالم وینگر ، رامادا ریزورت بزنید . این هتل ها امکاناتی ایده ال با اقامتی رویایی برایتان رقم خواهد زد  و اما جاذبه های بی نظیر در شهر ! کوش آداسی اماکن بسیاری برای دیدن دارد اما ممکن است زمانتان محدود باشد از این رو امکان دارد زمان کافی برای دیدن همه جاذبه ها را نداشته باشید ! پس باید بهترین ها را بشناسید تا بدون دیدن آنها شهر را ترک نکنید . اماکنی مثل منطقه بندرگاهی ، ملیتوس ، کرازلی ، ساحل خانم ها ، شبه جزیره دلیک ، جزیره کبوتر ، دیدیما از آن دسته از اماکنی است که باید حتما دیده شود پس با ما در این مقاله همراه باشید . 

جزیره کبوتر 

جزیره کبوتر همانطور که گفتیم یکی از بهترین هاست جزیره ای با ظاهری بی نظیر که امروزه یکی از نمادهای شهر کوش آداسی محسوب میشود . شما در این جزیره زیبا و دیدنی منظره ای شگفت انگیز را خواهید داشت که با تابش نور خورشید زیبایی اش را چندین برابر میکند. شاید برایتان سوال پیش آمده باشد که چرا نام جزیره را جزیره ی کبوتر گذاشته اند ! دلیلی ندارد جز پرندگان مهاجر ! از آنجایی که جزیره در مسیر مهاجزت پرندگان مختلف قرار گرفته از این رو نام آن را جزیره کبوتر گذاشته اند 

اگر میخواهید در جایی دنج به دور از تنش و اضطراب و شلوغی شهر استراحت کنید جزیره کبوتر بهترین انتخاب برای شماست  در این جزیره برنامه ی متنوعی برایتان در نظر گرفته شده که قایق سواری روی آب های زلال کوش آداسی یکی از بهترین هاست . 
و اما رستوران های این جزیره ! رستوران هایی با تازه ترین غذاهای دریایی و خوشمزه ترین غذاهای محلی ! شما بهترین غذاهای محلی کوش آداسی را در این رستوران ها میل خواهید کرد جالب است بدانید این جزیره واقعا جزیره نیست چرا که به وسیله ی یک مسیر 25 متری به مناطقی از کوش آداسی متصل است پس دیدن این جزیره زیبا را از دسن ندهید . 

آژانس مسافرتی هورشید با تورهای ارزان و بی نظیر داخلی و خارجی بهترین همراه در سفر برایتان خواهد بود با استفاده زا تورهای ارزان کوش آداسی سفری مقرون به صرفه و لذت بخش را تجربه خواهید کرد .