دانستنی های سفر

بهترین زمان سفری ارزان به شیراز

شیراز یکی از شهرهای محبوب و پرآوازه در جنوب کشورمان ایران است شهری که با جاذبه های تاریخی اش توریستان و گردشگران بسیاری را به سمت خود جذب کرده ! شیراز از آن دسته از شهرهایی است که هنگام تعطیلات جای سوزن انداختن ندارد ! تعطیلاتی همچون عید نوروز امکان ندارد بتوانید بدون رزرو قبلی محلی برای اقامت پیدا کنید ! مردمان این شهر افراد بی نظیر و دوست داشتنی هستند ، خونگرم و مهمان نواز قطعا در این شهر به قدری به شما خوش میگذرد که تعطیلات بعدی را نیز مستقیما به همین جا میایید .

 

شهر زیبای شیراز

 

شیراز از سمت غرب توسط کوه دراک ، و از سمت شمال توسط کوه های بمو ، سبزپوشان ، بابا کوهی و چهل مقام محدود میشود . هتل های 5 ستاره ی پارس شیراز و هتل آپارتمان جام جم شیراز و هتل سه ستاره رز ریحان از بهترین اماکن برای اقامت است اگر از نظر اقتصادی مشکلی نداشته باشید انتخاب هتل پارس بهترین انتخاب است ، در غیر اینصورت هتل جام جم و رز ریحان انتخاب مناسب شما خواهد بود .حال برسیم به رستوران های بی نظیر در این شهر ! ما پیشنهاد میکنیم با آمادگی قبلی وارد یک رستوران شوید ! رستوران های صوفی ، هفت خان ، شاطر عباس ، سه رستوران منحصر به فرد در شهر شیراز است که بهترین غذاها را برایتان سرو میکند .

 

شهر شعر و شراب

 

در سفر شیراز از غذاهای شیرازی پلو ، دو پیازه آلو شیرازی ، کوفته های شیرازی ، آب پیاز ، اشکنه را باید امتحان کنید این غذاها بهترین و محبوب ترین غذاها در این شهر است . جاذبه های معروف شیراز را میشناسید ؟ حافظیه ، حمام وکیل ، مسجد وکیل ، سعدیه ، دروازه قرآن ، باغ ارم ، ارگ کریم خان ، خانه قوام ، باغ عفیف آباد ، بازار وکیل ، تخت جمشید از بهترین اماکن دیدنی در این شهر است ، بدون بازدید از آنها هرگز شیراز را ترک نکیند .

 

شیراز

 

بهترین زمان سفر ارزان به شیراز 

بهترین زمان برای سفر به این شهر زیبا و جذاب و دوست داشتنی فصل بهار است ! ماه اردیبهشت ! به خصوص نیمه های اردیبهشت تا اواخر آن در این 15 روز شما تمام زیبایی های این شهر را خواهید دید ! هیچ چیز در این 15 روز به شما پوشیده نیست . از زیبایی شکوفه های بهارنارنج گرفته تا رایحه دل انگیز که رد همه جای شهر وجود دارد و گویی که از بهشت آمده ! لذت بخش نیست ؟نباید اردیبهشت را برای سفر به شیراز از دست داد واقعا عمر کوتاه است و باید سفرهای فراوان کرد . 

 

شهر تاریخی شیراز در ایران

 

این شهر تاریخی تنها شهری است که روزی برای بزرگداشت آن رد تقویم ایرانیان آمده ! شهری بسیار منحصر به فرد که با جاذبه های تاریخی اش شما را شگفت زده میکند . در اردیبهشت جشنواره هایی هم در شیراز برگزار میشود اوج زیبایی های این شهر با جشنواره های بی نظیرش همه چیز را برای شما تکمیل میکند . آژانس مسافرتی هورشید با تورهای ارزان قیمت هوایی و زمینی شیراز و ارائه ی بهترین امکانات و خدمات توسط پرسنل و کارفرمایان حرفه ای و کار بلد شما را به سفری خوش و بی نظیر دعوت میکند .

 

دیدنی های شیراز در ایران

 

تورهای ارزان شیراز بهترین انتخاب برای شماست ! شما با استفاده از این تورها فقط باید یک برنامه ریزی برای روهزهایتان داشته باشید ، اصلا نیازی به نگرانی نیست نگران محل اقامتتان و یا هر چیز دیگر نباشید شما فقط و فقط باید به سفرتان فکر کنید و لحظاتی که قرار است در آنجا سپری کنید ! این آژانس بی نظیر بهترین دقایق و لحظات را برای شما رقم میزند . 

پینوشت : من در سفری که به شهر شیراز داشتم ساعت ها فقط محو تماشای تخت جمشید بودم این بنا به قدری بزرگ است که حس و حال عجیبی به ادم میدهد ، حس غریبی که هم به نوعی آزار دهنده است و هم به نوعی شیرین و لذت بخش . باید آن را از نزدیک ببینید پس از تورهای شیراز استفاده کنید و خودتان را به این شهر زیبا برسانید .