دانستنی های سفر

قیمت تورهای استانبول در ماه های مختلف سال

استانبول بزرگترین و بهترین شهر توریستی و تفریحی کشور ترکیه است ! شهری که امروزه در بین آسیا و اروپا قرار گرفته .شهری به واقع زیبا و دیدنی که با اماکن جذابش تا به امروزه توانسته افراد بسیاری را از سرتاسر جهان به سمت خود جذب کند . از آنجایی که ترکیه چسبیده به ایران است آداب و رسوم شبیه به ایران دارد و همین امر با مزاق ایرانیان بسیار خوش است . ایا صوفیه ، کاخ توچکاپی ، مسجد سلیمانیه ، موزه باستان شناسی ، بازار بزرگ ، بازار ادویه ، برج گالاتا ، مسجد رستم پاشا ، کاخ دلما باغچه ، موزه هنری اپرا ، میدان تقسیم ، خیابان استقلال ، اسکودار ، ایا صوفیه کوچک از بهترین اماکنی است که در استانبول وجود دارد و بدون دیدن آنها نباید استانبول را ترک کرد .

 

شهر زیبا و دیدنی استانبول

 

حال برسیم به کسانی که قصد سفر به استانبول را دارند ! تورهای استانبول ، تورهایی با امکانات ایده آل است که با آمادگی کامل بهترین لحظات را برایتان رقم میزند . قیمت این تورها در فصول و ماه های مختلف متفاوت است و ما این مسئله را در این مقاله به طور مختصر برایتان توضیح خواهیم داد .

 

استانبول زیبا

 

همانطور که گفتیم قیمت تور استانبول در ماه های مختلف متفاوت است . مثلا در نوروز یه قیمت ! در تابستان یه قیمت ! و در پاییز و بقیه ی ماه های سال یه قیمت دیگر ! قسمت تور استانبول در نوروز تقریبا به اوج خود میرسد ! منظور از نوروز اط 25 اسفند ماه تا 13 فروردین است .اما همین قیمت ها در نیمه ی دوم فروردین ، درست از 14 فروردین به بعد 25 درصد کاهش پیدا میکند نسبت به قیمت های نوروزی! اردیبهشت یکی از بهترین زمانهای برای سفر به این شهر زیبا ،استانبول است.آب و هوای خوش یکی از دلایل اصلی است از این رو در این ماه 15درصد افزایش قیمت وجود دارد البته از فستیوال های مهیج اردیبهشت نیز نباید غافل بمانید .

 

زیباترین شهر ترکیه

 

حال میرسیم به ماه خرداد! فصل امتحانات ! در این ماه کاهش بسیار ریزی در قیمت ها وجود خواهد داشت کع شاید اطلا متوجه آن نشوید به عنوان مثال : یک هتل 4 ستاره در اردیبهشت شبی 400 هزار تومان از شما دریافت میکند ولی در خرداد ماه 850 تومان از شما دریافت میکند .نهایتا با شروع تابستان قیمت ها سیر صعودی خواهند داشت و نهایتا در ماه شهریور به اوج خود میرسند .حال میرسیم به فصل پاییز ! اگر شهریور نتوانستید به هر دلیلی به استانبول بروید اصلا ناراحت نباشید تورهای پاییزی استانبول با کاهش نرخ حداقل 30 درصد سفری خوش را برایتان رقم میزند .این روند تا زمستان ادامه دارد و نهایتا از اول بهمن سیر صعودی را در پیش میگیرد .

 

زیبایی های شهر آنتالیا

 

آژانس مسافرتی هورشید بهترین لحظات را برایتان آروزمند است.