دانستنی های سفر

آیا میتوان در فرودگاه های کیش و مشهد و تهران بلیط ارزان پیدا کرد ؟

آیا میتوان در فرودگاه های کیش و مشهد و تهران بلیط ارزان پیدا کرد ؟

کیش ، مشهد و تهران سه شهر شلوغ و پر رفت و آمد است که مسافرین بسیاری را در خودشان میبینند . ما در این مقاله میخواهیم طریقه ی خرید بلیط ارزان از فرودگاه را به شما توضیح دهیم . خریدی ارزان ، آسان و ایده آل !! 

مشهد شهری بسیار یزرگ و مدرن است که در قسمت غربی کشور ایران قرار گرفته . شهری پر افتخار با جاذبه های متعدد بیشمار !! شهر مذهبی مشهد هم مناسب برای افراد مذهبی است و هم مناسب برای توریستان و مسافرینی که علاقه مند به دیدن جاذبه های این شهر هستند !! 

 

مشهد مقدس و زیبا


جالب است بدانید سالیانه نزدیک به 12 میلیون گردشگر ، زائر و مسافر وارد این شهر میشوند و به اقتصاد این شهر رونق میبخشند . بهترین زمان سفر به این شهر مذهبی زیبا فصل بهار است . در این فصل هم آب و هوا مناسب است و هم حرم خلوت است و شما به راحتی میتوانید با دل سیر زیارت کنید . 

 

شهر مقدس مشهد در کشور ایران

 

تورهای لحظه آخری بهترین موقعیت بریا سفر به مشهد است . حال اگر به صورت شخصی سفر کنید تنها کافیست جست و جویی را انجام دهید و شرایط مناسب برای سفرتان را انتخاب کنید ، بلیط ها یا صندلی های ارزان تر را انتخاب کنید ، پس از انتخاب ، اطلاعات دقیق پرواز در اختیارتان قرار خواهد گرفت . البته اگر ایرلاین خاصی مد نظرتان سات بهتر است آن را ذکر کنید . 

ایران ایر ، زاگرس و تابان ایر  از ایرلاین هایی است که به مشهد پرواز دارند .

حال برسیم به فرودگاه تهران !! تهران هم به همین صورت است . تنها کافیست وارد سایت شوید وارد سایت شوید و با درج اطلاعاتتان از بهترین قیمت ها آگاهی پیدا کنید . 
پیدا کردن بلیط های ارزان کار اصلا سختی نیست کافیست کمی با گوگل دوست باشید . 

فرودگاه مهرآباد تهران 

هواپیماهای ایران ایرتور ، ایران ایر ، آتا ، آسمان ، تابان ، کاسپین ، ایرلاین ، قشم ایر ، کیش ، اترک ، زاگرس و ماهان همکاری دارد . 

در کل پیشنهاد ما این است که از قبل برای رزرو بلیط تان اقدام کنید و این کار را به روزهای آخر موکول نکنید . 

 

فرودگاه مهرآباد

 

فرودگاه کیش نیز جزء فرودگاه های بین المللی است . کیش ایر ، ایرتور ، ماهان ، زاگرس ، معراج ، آتا ، کاسپین ، نفت ، اترک ، ایران ایر ، آسمان ، تابان ، قشم ایر و سپهران از ایرلاین هایی است که با فرودگاه بین المللی کیش همکاری دارند . 

 

جزیره ی زیبا و دیدنی کیش

هتلی منحصر به فرد در کیش

آژانس مسافرتی هورشید سفر خوشی را برایتان آرزو میکند .