دانستنی های سفر

تور شیراز زمینی یا هوایی ؟

تور شیراز زمینی یا هوایی ؟

شیراز !! شهر شعر و ادب و شراب !! 

شهری که یکی از بهترین اماکن در استان زیبای فارس است . این شهر یکی از شهرهای موردعلاقه ی ایرانیان است به طوریکه هنگام تعطیلات جای سوزن انداختن آنجا پیدا نمیشود . این شهر دارای آب و هوای بسیار مطلوبی است . زمستان های سرد !! بهاری ملایم !! تابستانی دلنشین و پائیز دلگیر !! شما در هر فصلی از سال که به شیراز سفر کنید از زیبایی های آن نهایت لذت را خواهید برد .

 

شیراز دلبر

 

شما سفر شخصی با شیراز را تشخیص میدهید یا سفر با تور را ؟؟ 

اگر تور را انتخاب کرده اید ، سفر هوایی یا زمینی ؟؟ 

مسلما تورهای هوایی طرفدار بیشتری دارد چرا که هم در مدت زمان کمتری به شیراز میرسید و هم راحت تر سفر خواهید کرد . سفر زمینی کمی سخت و خسته کننده است مخصوصا اگر از تهران حرکت کنید !! چرا که فاصله زیاد است . قطعا شما را خسته و کلافه میکند . 
مسلم است که تورهای هوایی قیمت بیشتری دارد . 

 

شیراز ناب و زیبا

 

محل اقامت ، استقبال ویژه در فرودگاه با ترمینال ، بیمه ، لیدر حرفه ای و کاربلد ، گشت یک روزه ی درون شهری و در برخی مواقع برون شهری از امکاناتی است که در تمامی تورها ، چه زمینی و چه هوایی در اختیارتان خواهد بود . قیمت این تورها معمولا از 450 هزارتومان آغاز میشود و تا 1 میلیون و 200هزارتومان افزایش میابد . این قیمت ها نسبت به هتل محل اقامت و امکاناتی که در اختیارتان قرار میگیرد بالا و پائین میشود . 

 

شیراز دیدنی

 

حال بهتر است کمی از بهترین ها در این شهر برایتان بگوئیم . هتل بزرگ شیراز ، هتل زندیه ، هتل پاریس و هتل پمران 4 هتل 5 ستاره در شهر شیراز است که با بهترین امکانات از شما میزبانی میکند . البته هتل 4 ستاره ی الیزه نیز با وجود 4 ستاره بودنش امکاناتی ایده آل را در اختیارتان قرار خواهد داد . 

حال میرسیم به اماکن دیدنی و جذابی که از سرتاسر ایران برای دیدن آنها میایند . تخت جمشید محبوب ترین آنهاست . مکانی منحصر به فرد و خارق العاده که آوازه اش به گوش جهانیان رسیده . 

حرم احمد بن موسی یا همان شاهچراغ ، آستان مقدس علی بن حمزه ، باغ دلگشا ، باغ موزه ی شیراز ، نارنجستان قوام ، مسجد نصیرالملک ، گردشگاه میان کتل ، پارک ملی بمو ، حافظیه ، سعدیه ، ارگ کریم خان ، دروازه قرآن ، حمام وکیل ، بازار وکیل ، مسجد وکیل ، سرای مشیر ، باغ هفت تنان ، خانه ی زینت الملک ، موزه ی تاریخ طبیعی ، باغ ارم ، باغ عفیف آباد ، مدرسه ی خان ، باغ جهان نما و مسجد عتیق از برترین و نامی ترین اماکن در شیراز است که در سفر به شیراز حتما باید از آن ها دیدن کرد . 

آژانس مسافرتی هورشید بهترین تورهوایی و زمینی شیراز را با بهترین امکانات در اختیارتان قرار خواهد داد پس فرصت استفاده از آنها را از دست ندهید .

سفری خوش را برایتان آرزومندیم .